کمیسیون اقتصادی مجلس در هفته جاری تقاضای تحقیق و تفحص از«عملکرد بانک مرکزی در حوزه ارزی» را بررسی می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر به شیوه قبل برای جلوگیری از حقوق‌های نجومی پیش برویم، برای نجومی‌بگیران یک سر بُرد و یک سر هم مساوی است و باختی برایشان در آن وجود ندارد.

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: اختیارات رئیس جمهور در قانون اساسی کم نیست، اما بستگی به شخصیت هر رئیس جمهوری دارد.

دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با صدور بیانیه‌ای حمله صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی را محکوم کرد.

عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه اختیارات رئیس جمهور بسیار وسیع است، گفت: اما اگر کسی بخواهد نقشه انقلاب را طی نکند و بخواهد نقشه جدیدی را ترسیم و طراحی کند این موضوع جزو اختیارات رئیس جمهور نیست.

رهبر معظم انقلاب با تأکید بر اینکه سعودی‌ها و اماراتی‌ها و حامیان آنها که مرتکب جنایات بزرگی در یمن شده‌اند، خاطرنشان کردند: آنها به‌دنبال تجزیه یمن هستند که باید با قدرت در مقابل این توطئه ایستاد.

مرکز رسانه‌ای انصارالله دقایقی پیش خبر داد که سخنگوی جنبش انصارالله یمن، ساعتی پیش نامه سیدعبدالملک بدرالدین حوثی رئیس این جنبش را به حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تقدیم کرده است.

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: تحریم‌ و فشارهای آمریکا بدعت بزرگی درعرصه روابط و حقوق بین‌الملل است و ایستادگی در برابر این ظلم جز به مدد وحدت میان آحاد مردم، دولت و نظام ممکن نخواهد بود.

نماینده مردم آستارا در مجلس گفت: اظهارات رئیس سازمان محیط زیست در مورد عدم توجه نمایندگان استان شمالی به موضوع محیط زیست حوزه انتخابیه‌شان کذب است و نگاه کلانتری به این مقوله سیاسی است، نه فنی

معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان باید کارنامه خود را در دولت و مجلس فعلی برای مردم توضیح دهند، گفت: اصلاح‌طلبان در حال پاک کردن حافظه تاریخی مردم هستند تا شعارهای‌شان از حافظه عمومی پاک شود.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون روحانیت مجلس گفت: به هیچ رئیس‌ جمهوری اختیاراتی شبیه اختیارات آقای روحانی داده نشده است.

رئیس جمهور گفت: موضوع کشمیر هرگز راه حل نظامی نداشته و باید از طریق دیپلماتیک به دنبال حل و فصل مسائل باشیم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران طی حکمی، امیر رضا خرم‌طوسی را به عنوان مدیرعامل جدید بنیاد تعاون ارتش منصوب کرد.

یک پایگاه خبری در گزارشی به بررسی ناوگان مین‌روب‌های آمریکا در خلیج فارس پرداخت و نوشت که مین‌روب‌های فرسوده آمریکا در خلیج فارس کاملا غیر قابل اعتماد بوده و در مقابل انبوه مین‌های ایران عملا ناتوان هستند.

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: آقای روحانی در هر دوره برای توجیه ناکارآمدی‌هایش بهانه‌ای دارد. در 4 سال دولت یازدهم تقصیرها متوجه احمدی‌نژاد بود، 2 سال اول دولت دوازدهم اتفاقات دی‌ماه مشهد و حال هم نداشتن اختیار را مطرح می‌کند ...

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: اکنون کسی در دنیا نمی گوید ایرانیان به دنبال جنگ و ایجاد تنش هستند و اقدامات نیروهای مسلح ما در کنار دیپلماسی، ما را در جایگاه اقتدار قرار داده است.

روحانی و دولت وی نمی‌توانند اعلام کنند ما نمی‌توانیم تصمیم‌گیری کرده و یا اختیار عمل داشته باشیم.

پربازدیدترین های سیاسی